099-052-66-09 | 044-229-16-68
 
Замовити

Матеріал Розумний папір (раніше відомий, як "еколін", "лінкавер") - це полімерна плівка, що складається наполовину з натуральних мінералів (карбонат кальцію, у побуті відомий, як звичайна крейда), а сполучними є полімери: поліетилен (PS) або поліпропілен (PP).

 

"Розумний папір" - це оптимальне поєднання жиро-вологостійкості як у полімерних плівок, здатність тримати форму як у паперу, захисні характеристики як у кашльованої фольги.

Призначена для пакування сиру, сирних виробів, вершкового масла, жирів, спредів, маргарину та інших подібних харчових продуктів, для пакування дитячого харчування, як підкладка для тортів, печива, пряників та інших кондитерських, хлібобулочних виробів.

 

Порівняно з аналогами «Розумний папір» має ряд переваг:

  • Підвищена жиро-вологостійкість
  • можливість нанесення друкованого зображення на поверхню
  • Можливість термозварювання
  • відсутність окислюваних поверхонь
  • допуск до контакту з харчовим продуктом будь-якої сторони упаковки
  • легкість утилізації
  • низька ціна

Основне призначення для матеріалу «Розумний папір» - це застосування як обгорткова упаковка для спредів, маргарину, пресованих дріжджів, сиру, сирної маси, дитячого харчування, як підкладка для тортів, печива, пряників та інших кондитерських, хлібобулочних виробів та ін. має відмінні друковані характеристики, високу білизну та бездоганний зовнішній вигляд за рахунок матової поверхні. Плівка «Розумний папір» може використовуватися практично на всіх видах пакувального обладнання, причому значно менше навантаження на фасувальне обладнання в порівнянні з фольгою. Машини, які працюють із фольгою, дуже «дружелюбно» сприймають цей матеріал.

 

Матеріал добре формується в брикет і дуже тримає форму, має гарні тактильні властивості (“приємний на дотик”), за рахунок шорсткої поверхні. Упаковка з плівки «Розумний папір» має підвищену міцність на розрив та прокол. Плівка «Розумний папір» є чудовим замінником пергаменту та кашованої фольги. Екологічна чистота та підвищені терміни зберігання, які забезпечує плівка «Розумний папір», роблять її унікальним пакувальним матеріалом.

 

Плівки «Розумний папір» мають прекрасні олійно- та водовідштовхувальні властивості, гарантовано оберігаючи продукт від висихання та надійно захищаючи вміст упаковки від бактеріального забруднення, на кшталт «ефекту шкаралупи». Плівка «Розумний папір» безпечна для навколишнього середовища. Після використання при утилізації не вимагає енергетичних витрат, і матеріал розчиняється в грунті протягом 8-12 місяців під впливом зовнішнього середовища.

 

 

 

 

 

ekolin1maslo

ekolin2

ekolin3

ekolin4

 

 

 

 

X
Замовити
Повідомлення успішно відправлено!